İmer Demirer konserleri

İmer Demirer

Durumu
Türkiye'de aktif
Ana Enstrümanı:
Trompet
Yaşadığı Yer:
Türkiye, İstanbul
Müzisyen sayfasına git
Toplam 528 kayıt bulundu.
Tarih Saat Mekan Şehir Festival Konser İsmi Sanatçılar
20.01.2023 20:00 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul Cazın Yıldızlarıyla Yeni Yıla Merhaba
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • Sibel Köse (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Kürşad Deniz (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
16.12.2022 20:00 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul Ceren Temel Quartet
  • Ceren Temel (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Yunus Muti (Gitar)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
02.12.2022 20:00 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul Ayşe Gencer Trio
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
18.11.2022 21:00 Touché İstanbul Ece Göksu Quintet featuring İmer Demirer
  • Ece Göksu (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Kaan Bıyıkoğlu (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Berke Özgümüş (Davul)
01.11.2022 12:30 Koç Üniversitesi, SOS Avlu İstanbul Sarp Maden
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Ercüment Orkut (Piyano)
  • Sarp Maden (Gitar)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Derin Bayhan (Davul)
04.10.2022 21:00 The Badau Akasya İstanbul Akbank Caz Festivali İmer Demirer Quartet featuring Ayşe Gencer, Sibel Köse
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • Sibel Köse (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
  • Apostolos Sideris (Kontrbas)
  • Berke Özgümüş (Davul)
22.08.2022 21:00 Kalamış Atatürk Parkı İstanbul Kalamış Yaz Festivali Sibel Köse & Ayşe Gencer Quintet
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • Sibel Köse (Vokal)
  • Meriç Demirkol (Alto Saksofon)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Kürşad Deniz (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Berke Özgümüş (Davul)
30.07.2022 21:00 The 251 Soul Antalya Akra Jazz Band featuring Ayşe Gencer, İmer Demirer
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Ozan Çelikel (Trombon)
  • Tomasz Lewicki (Piyano)
  • Çağlayan Yıldız (Gitar)
  • Barış Dağhan (Kontrbas)
  • Burak Cihangirli (Davul)
29.07.2022 21:00 The 251 Soul Antalya Akra Jazz Band featuring Ayşe Gencer, İmer Demirer
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Ozan Çelikel (Trombon)
  • Tomasz Lewicki (Piyano)
  • Çağlayan Yıldız (Gitar)
  • Barış Dağhan (Kontrbas)
  • Burak Cihangirli (Davul)
22.04.2022 20:00 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul Ayşe Gencer Trio
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
04.03.2022 20:00 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul Ülkü Aybala Sunat Quartet featuring İmer Demirer
  • Ülkü Aybala Sunat (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
  • Apostolos Sideris (Kontrbas)
17.12.2021 20:00 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul İmer Demirer Trio
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
  • Apostolos Sideris (Kontrbas)
19.11.2021 20:00 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul Ayşe Gencer Trio
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
24.09.2021 21:00 Apartıman Yeniköy İstanbul Yeniköy Caz Günleri İmer Demirer Trio
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
16.04.2021 18:00 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul Ayşe Gencer Trio
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
22.01.2021 18:00 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul Ayşe Gencer Trio
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
06.11.2020 20:30 Yeldeğirmeni Sanat Merkezi İstanbul Ayşe Gencer Trio
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
20.09.2020 15:00 Sultanlar Vadisi İzmir Urla Caz Festivali Cansu Nihal Akarsu featuring İmer Demirer
  • Cansu Nihal Akarsu (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
06.09.2020 21:00 Kadıköy Özgürlük Parkı İstanbul Ayşe Gencer Quintet featuring İmer Demirer
  • Ayşe Gencer (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
  • Barış Develioğlu (Kontrbas)
  • Berke Özgümüş (Davul)
14.03.2020 22:30 Nardis Jazz Club İstanbul Sibel Köse Quintet
  • Sibel Köse (Vokal)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Kürşad Deniz (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Cem Aksel (Davul)
Toplam 528 kayıt bulundu.