Onur Aymergen konserleri

Onur Aymergen

Durumu
Türkiye'de aktif
Ana Enstrümanı:
Gitar
Yaşadığı Yer:
Türkiye, Ankara
Müzisyen sayfasına git
Toplam 238 kayıt bulundu.
Tarih Saat Mekan Şehir Festival Konser İsmi Sanatçılar
28.04.2024 19:00 Cafe Bien Ankara Bien Caz Festivali Bulut Gülen
  • Bulut Gülen (Trombon)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Emre Topak (Bas Gitar)
  • Serkan Alagök (Davul)
28.04.2024 17:00 Cafe Bien Ankara Bien Caz Festivali Unisoul
  • Sinem İslamoğlu (Vokal)
  • Doruk Gönentür (Tuşlu Çalgılar, Trompet)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Ulaş Başkaya (Bas Gitar)
  • Serkan Alagök (Davul)
26.04.2024 20:30 Ahzuita Ankara Onur Aymergen & Barış Arslan Quartet
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Barış Arslan (Gitar)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Turgut Alp Bekoğlu (Davul)
25.04.2024 21:30 Pera 77 İstanbul Onur Aymergen & Barış Arslan Quartet
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Barış Arslan (Gitar)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Turgut Alp Bekoğlu (Davul)
24.04.2024 21:30 Gregor Jazz Club İstanbul Onur Aymergen & Barış Arslan Quartet
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Barış Arslan (Gitar)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Turgut Alp Bekoğlu (Davul)
18.04.2024 20:30 Last Penny Büklüm Ankara Gürkan Özkan Trio featuring Muhlis Berberoğlu
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Serdar Pazarcıoğlu (Keman)
  • Muhlis Berberoğlu (Bağlama)
  • Gürkan Özkan (Tabla)
16.04.2024 20:30 Ahzuita Ankara Sinem İslamoğlu Trio
  • Sinem İslamoğlu (Vokal)
  • Doruk Gönentür (Trompet)
  • Onur Aymergen (Gitar)
14.04.2024 21:30 Replik Eskişehir Unisoul
  • Sinem İslamoğlu (Vokal)
  • Doruk Gönentür (Tuşlu Çalgılar, Trompet)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Yaman Zencirci (Kontrbas)
  • Özgür Can Alkan (Davul)
23.03.2024 20:30 Samm's Bistro Ankara Dila Bahar & Anıl Tuncer Quintet
  • Dila Bahar (Vokal)
  • Anıl Tuncer (Piyano)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Yaman Zencirci (Bas Gitar)
  • Serkan Alagök (Davul)
13.03.2024 20:30 Cafe Bien Ankara Su İdil Quartet
  • Su İdil (Vokal)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Emre Topak (Bas Gitar)
  • Serkan Alagök (Davul)
21.02.2024 20:30 Cafe Bien Ankara Dila Bahar Sextet
  • Dila Bahar (Vokal)
  • Doruk Gönentür (Trompet)
  • Anıl Tuncer (Tuşlu Çalgılar)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Yaman Zencirci (Kontrbas)
  • Serkan Alagök (Davul)
18.02.2024 21:30 Replik Eskişehir Dlia Bahar & Anıl Tuncer Sextet
  • Dlia Bahar (Vokal)
  • Doruk Gönentür (Trompet)
  • Anıl Tuncer (Tuşlu Çalgılar)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Eren Kutlu (Kontrbas)
  • Serkan Alagök (Davul)
27.01.2024 20:00 Gorgoli Lounge & Eatery, Bezirhane Nevşehir Sinem İslamoğlu & Onur Aymergen Duo
  • Sinem İslamoğlu (Vokal)
  • Onur Aymergen (Gitar)
23.01.2024 20:30 Ahzuita Ankara Onur Aymergen & Barış Arslan Quartet
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Barış Arslan (Gitar)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Turgut Alp Bekoğlu (Davul)
17.01.2024 20:30 Last Penny Büklüm Ankara Su İdil Quintet
  • Su İdil (Vokal)
  • Doruk Çebi (Tuşlu Çalgılar)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Halil Çağlar Serin (Bas Gitar)
  • Burak Durman (Davul)
11.01.2024 21:30 Pera 77 İstanbul Onur Aymergen Quartet
  • Can Çankaya (Piyano)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Caner Üstündağ (Bas Gitar)
  • Turgut Alp Bekoğlu (Davul)
10.01.2024 21:30 Gregor Jazz Club İstanbul Onur Aymergen & Barış Arslan Quartet
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Barış Arslan (Gitar)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Turgut Alp Bekoğlu (Davul)
09.01.2024 20:00 Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Merkezi Eskişehir Gürkan Özkan Trio
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Serdar Pazarcıoğlu (Keman)
  • Gürkan Özkan (Tabla)
08.01.2024 21:30 Bova İstanbul Onur Aymergen Quartet
  • Can Çankaya (Tuşlu Çalgılar)
  • Onur Aymergen (Gitar)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Turgut Alp Bekoğlu (Davul)
07.12.2023 20:30 Ahzuita Ankara Sinem İslamoğlu Trio
  • Sinem İslamoğlu (Vokal)
  • Doruk Gönentür (Trompet)
  • Onur Aymergen (Gitar)
Toplam 238 kayıt bulundu.