Uğur Güneş konserleri

Uğur Güneş

Durumu
Türkiye'de aktif
Ana Enstrümanı:
Piyano
Yaşadığı Yer:
Türkiye, İzmir
Müzisyen sayfasına git
Toplam 161 kayıt bulundu.
Tarih Saat Mekan Şehir Festival Konser İsmi Sanatçılar
30.05.2016 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
26.03.2016 21:30 7 Bilgeler İzmir Ateş Tezer Trio featuring Su İdil
  • Su İdil (Vokal)
  • Uğur Güneş (Tuşlu Çalgılar)
  • Ozan Musluoğlu (Kontrbas)
  • Ateş Tezer (Davul)
07.03.2016 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Matt Hall (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
12.01.2016 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Quartet
  • Şenova Ülker (Trompet)
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
21.11.2015 22:00 Jazz Company İstanbul Uğur Güneş Band
  • Evrim Özşuca (Vokal)
  • Deniz Kançelik (Bas Gitar)
  • Uğur Güneş (Davul)
16.10.2015 22:00 Jazz Company İstanbul Ülkü Aybala Sunat, Uğur Güneş, Deniz Kançelik
  • Ülkü Aybala Sunat (Vokal)
  • Deniz Kançelik (Bas Gitar)
  • Uğur Güneş (Davul)
30.09.2015 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Volkan Topakoğlu (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
27.06.2015 21:30 7 Bilgeler İzmir Sibel Köse Quartet
  • Sibel Köse (Vokal)
  • Uğur Güneş (Tuşlu Çalgılar)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
17.06.2015 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Kamil Erdem Quartet
  • Şenova Ülker (Trompet)
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Kamil Erdem (Bas Gitar)
  • Cem Aksel (Davul)
27.05.2015 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
08.05.2015 21:30 7 Bilgeler İzmir Uğur Güneş ve Mehmet Büyükkeskin Duo
  • Mehmet Büyükkeskin (Vokal)
  • Uğur Güneş (Tuşlu Çalgılar)
01.04.2015 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio featuring Önder Focan
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Önder Focan (Gitar)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
03.02.2015 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
15.12.2014 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
22.10.2014 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
18.10.2014 21:30 7 Bilgeler İzmir Ateş Tezer Quintet
  • Sibel Köse (Vokal)
  • Eric Breton (Tenor Saksofon)
  • Uğur Güneş (Tuşlu Çalgılar)
  • Volkan Hürsever (Kontrbas)
  • Ateş Tezer (Davul)
25.07.2014 22:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
12.05.2014 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Uğur Güneş Trio
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Kağan Yıldız (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
05.04.2014 21:45 Divine Brasserie & Jazz Club İstanbul Ateş Tezer Quartet
  • Tolga Bilgin (Trompet)
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Volkan Hürsever (Kontrbas)
  • Ateş Tezer (Davul)
02.04.2014 21:45 Divine Brasserie & Jazz Club İstanbul Şenay Lambaoğlu
  • Şenay Lambaoğlu (Vokal)
  • Engin Recepoğulları (Tenor Saksofon)
  • Uğur Güneş (Piyano)
  • Volkan Hürsever (Kontrbas)
  • Ateş Tezer (Davul)
Toplam 161 kayıt bulundu.