Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu konserleri

Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu

Durumu
Açık
Tipi
Konser Salonu
Şehir
İstanbul
Kuruluş Tarihi
01.03.1989
Kapasitesi
915
Adresi
Darülbedayi Caddesi, No: 31, Elmadağ, Harbiye, İstanbul, Türkiye
Mekan sayfasına git
Toplam 436 kayıt bulundu.
Tarih Saat Mekan Şehir Festival Konser İsmi Sanatçılar
11.10.2021 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Danny Grissett Quartet
  • Seamus Blake (Tenor Saksofon)
  • Danny Grissett (Piyano)
  • Joshua Ginsburg (Kontrbas)
  • Marc Michel (Davul)
11.11.2020 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul New York Gypsy All-Stars
  • Ismail Lumanovski (Klarnet)
  • Jason Lindner (Piyano)
  • Tamer Pınarbaşı (Kanun)
  • Panagiotis Andreou (Bas Gitar)
  • Engin Günaydın (Davul)
28.10.2020 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Volkan Öktem Quintet featuring Sibel Köse
  • Sibel Köse (Vokal)
  • Engin Recepoğulları (Tenor Saksofon)
  • Barış Doğukan Yazıcı (Trompet)
  • Can Çankaya (Piyano)
  • Eylem Pelit (Bas Gitar)
  • Volkan Öktem (Davul)
26.02.2020 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Philip Catherine Trio
  • Philip Catherine (Gitar)
  • Paulo Morello (Gitar)
  • Sven Faller (Kontrbas)
24.02.2020 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Monty Alexander Trio - Harlem-Kingston Express
  • Monty Alexander (Piyano)
  • Luke Sellick (Kontrbas)
  • Jason Brown (Davul)
21.02.2020 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Dizzy Gillespie Afro-Cuban Band
  • Sharel Cassity (Alto Saksofon, Flüt)
  • Freddie Hendrix (Trompet)
  • Abelita Mateus (Piyano, Vokal)
  • John Lee (Bas Gitar)
  • Tommy Campbell (Davul)
  • Roger Squitero (Perküsyon, Bongo)
17.02.2020 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Vincent Peirani - Living Being II (Night Walker)
  • Emile Parisien (Tenor Saksofon, Soprano Saksofon)
  • Frank Woeste (Tuşlu Çalgılar)
  • Vincent Peirani (Akordiyon)
  • Julien Herne (Bas Gitar)
  • Yoann Serra (Davul)
16.02.2020 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Chiara Pancaldi Quartet
  • Chiara Pancaldi (Vokal)
  • Roberto Tarenzi (Piyano)
  • Darryl Hall (Kontrbas)
  • Roberto Pistolesi (Davul)
15.02.2020 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Avishai Cohen Trio
  • Elchin Shirinov (Piyano)
  • Avishai Cohen (Kontrbas, Vokal)
  • Noam David (Davul)
11.02.2020 20:30 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Okay Temiz - 17. Ritmin Günü
  • Aydın Esen (Piyano)
  • Okay Temiz (Perküsyon)
  • Sekou Amadou Kauyate (Perküsyon)
  • Mohammad Reza Mortazavi (Perküsyon, Bendir)
29.12.2019 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul CRR Caz Orkestrası & İpek Dinç
  • İpek Dinç (Vokal)
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Anıl Şallıel (Tenor Saksofon)
  • Batu Şallıel (Alto Saksofon)
  • Ezgi Daloğlu (Alto Saksofon)
  • Şenova Ülker (Trompet)
  • Efe Gazi (Trompet)
  • Elmar Azimzade (Trompet)
  • Ege Cengiz (Trompet)
  • Burak Dursun (Trombon)
  • Altay Acar (Trombon)
  • Doğan Aykon (Trombon)
  • Ozan Öder (Trombon)
  • Serdar Kalafatoğlu (Bas Klarnet)
  • Kaan Bıyıkoğlu (Piyano)
  • Önder Focan (Gitar)
  • Bahar Büyükgönenç (Keman)
  • Hande Gözalan (Keman)
  • Leyla Guseynova (Keman)
  • Yonca Sülün (Keman)
  • Tuba Bayar (Keman)
  • Nida Karaçar Uğurlu (Keman)
  • Ömür Gören (Keman)
  • Burak Kayan (Viyola)
  • Öykü Koçoğlu (Viyola)
  • Mert Gürel (Viyolonsel)
  • Suna Yüksel (Viyolonsel)
  • Esra Kayıkçı (Kontrbas)
  • Burak Cihangirli (Davul)
28.12.2019 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Roberta Gambarini Quartet
  • Roberta Gambarini (Vokal)
  • Jeb Patton (Piyano)
  • John Lee (Bas Gitar)
  • Vince Ector (Davul)
14.11.2019 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Yinon Muallem Quintet - Back Home
  • Sivan Oshrat (Vokal)
  • Yinon Muallem (Vokal, Perküsyon, Ud)
  • Orel Oshrat (Piyano)
  • Yankale Segal (Bas Gitar)
  • Maayan Doari (Perküsyon)
11.11.2019 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Youn Sun Nah
  • Youn Sun Nah (Vokal)
  • Tomek Miernowski (Piyano, Tuşlu Çalgılar, Gitar)
  • Remi Vignolo (Kontrbas, Davul)
23.10.2019 20:30 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Akbank Caz Festivali Charles Lloyd Sky Trio featuring Gerald Clayton and Marvin Sewell
  • Charles Lloyd (Tenor Saksofon)
  • Gerald Clayton (Piyano)
  • Marvin Sewell (Gitar)
16.10.2019 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Stanley Clarke Band
  • Beka Gochiashvili (Piyano, Tuşlu Çalgılar)
  • Cameron Graves (Tuşlu Çalgılar)
  • Evan Garr (Keman)
  • Stanley Clarke (Bas Gitar)
  • Shariq Tucker (Davul)
  • Salar Nader (Tabla)
30.04.2019 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul TRT İstanbul Radyosu Hafif Müzik ve Caz Orkestrası featuring Ece Göksu
  • Ece Göksu (Vokal)
  • Engin Recepoğulları (Tenor Saksofon)
  • Çağdaş Oruç (Tenor Saksofon)
  • Meriç Demirkol (Alto Saksofon)
  • Serdar Barçın (Alto Saksofon)
  • Barış Özer (Bariton Saksofon, Bas Klarnet)
  • Halil İbrahim Işık (Trompet)
  • Can Çankaya (Trompet)
  • Sercan Kerpiçciler (Trompet)
  • Utku Akyol (Trompet)
  • Hakan Çimenot (Trombon)
  • Ali Emre Kayhan (Trombon)
  • Kürşat Sekban (Trombon)
  • Hüseyin Çakır (Trombon)
  • Serkan Özyılmaz (Piyano)
  • Cem Tuncer (Gitar)
  • Ozan Musluoğlu (Kontrbas)
  • Ferit Odman (Davul)
23.04.2019 18:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul TRT İstanbul Radyosu Hafif Müzik ve Caz Orkestrası
  • Ayşe Musluoğlu (Vokal)
  • Engin Recepoğulları (Tenor Saksofon)
  • Çağdaş Oruç (Tenor Saksofon)
  • Meriç Demirkol (Alto Saksofon)
  • Serdar Barçın (Alto Saksofon)
  • Barış Özer (Bariton Saksofon, Bas Klarnet)
  • Halil İbrahim Işık (Trompet)
  • Can Çankaya (Trompet)
  • Sercan Kerpiçciler (Trompet)
  • Utku Akyol (Trompet)
  • Hakan Çimenot (Trombon)
  • Ali Emre Kayhan (Trombon)
  • Kürşat Sekban (Trombon)
  • Hüseyin Çakır (Trombon)
  • Sarp Kudun (Trombon)
  • Birce Kayhan (Klarnet)
  • Serkan Özyılmaz (Piyano)
  • Özgür Taner (Piyano)
  • Hakan Başar (Piyano)
  • Cem Tuncer (Gitar)
  • Güray Köşker (Keman)
  • Ozan Musluoğlu (Kontrbas)
  • Ferit Odman (Davul)
21.04.2019 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul CRR Caz Orkestrası & Sibel Demir
  • Sibel Demir (Vokal)
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Anıl Şallıel (Tenor Saksofon)
  • Batu Şallıel (Alto Saksofon)
  • Duru Tuna (Alto Saksofon)
  • Şenova Ülker (Trompet)
  • Enes Nalkıran (Trompet)
  • Elmar Azimzade (Trompet)
  • Mert Can Oktav (Trompet)
  • Burak Dursun (Trombon)
  • Altay Acar (Trombon)
  • Doğan Aykon (Trombon)
  • Ozan Öder (Trombon)
  • Serdar Kalafatoğlu (Bas Klarnet)
  • Kaan Bıyıkoğlu (Piyano)
  • Önder Focan (Gitar)
  • Bahar Büyükgönenç (Keman)
  • Hande Gözalan (Keman)
  • Leyla Guseynova (Keman)
  • Yonca Sülün (Keman)
  • Tuba Bayar (Keman)
  • Nida Karaçar Uğurlu (Keman)
  • Ömür Gören (Keman)
  • Evrim Baştaş (Viyola)
  • Burak Kayan (Viyola)
  • Mert Gürel (Viyolonsel)
  • Suna Yüksel (Viyolonsel)
  • Esra Kayıkçı (Kontrbas)
  • Burak Cihangirli (Davul)
11.04.2019 20:00 Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu İstanbul Jülide Özçelik
  • Jülide Özçelik (Vokal)
  • Serhan Erkol (Alto Saksofon, Soprano Saksofon)
  • Ercüment Orkut (Piyano)
  • Cem Tuncer (Gitar)
  • Efecan Tuncer (Bas Gitar)
  • Ediz Hafızoğlu (Davul)
Toplam 436 kayıt bulundu.