Mitanni Jazz Cafe konserleri

Mitanni Jazz Cafe

Durumu
Kapalı
Tipi
Caz Kulübü
Şehir
İstanbul
Kuruluş Tarihi
13.04.2013
Adresi
Çukurluçeşme Sokak, No: 6/A, 34000, İstanbul
Mekan sayfasına git
Toplam 360 kayıt bulundu.
Tarih Saat Mekan Şehir Festival Konser İsmi Sanatçılar
21.02.2015 22:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Çağıl Kaya
  • Çağıl Kaya (Vokal)
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Eylül Biçer (Gitar)
  • Apostolos Sideris (Kontrbas)
  • Derin Bayhan (Davul)
18.02.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Sanem Kalfa & George Dumitriu Duo
  • Sanem Kalfa (Vokal)
  • George Dumitriu (Gitar)
17.02.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Turgay's Hand
  • Serhan Erkol (Alto Saksofon)
  • Ozan Sarıboğa (Piyano)
  • Turgay Demiryürek (Gitar)
  • Neyzen Özsarı (Bas Gitar)
  • Mert Can Bilgin (Davul)
15.02.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Ülkü Aybala Sunat Quartet
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Eylül Biçer (Gitar)
  • Volkan Topakoğlu (Kontrbas)
  • Derin Bayhan (Davul)
14.02.2015 21:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Jazz Jam Session
13.02.2015 22:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Çağıl Kaya | Bir Şeyler Eksik
  • Çağıl Kaya (Vokal)
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Serhan Erkol (Alto Saksofon)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Volkan Öktem (Davul)
10.02.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Alper Yılmaz Trio
  • Ercüment Orkut (Piyano)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Volkan Öktem (Davul)
07.02.2015 22:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Çağıl Kaya | Bir Parça Ay Biraz Kuş
  • Çağıl Kaya (Vokal)
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Eylül Biçer (Gitar)
  • Matt Hall (Kontrbas)
  • Derin Bayhan (Davul)
05.02.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Tamer Temel Quartet
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Eylül Biçer (Gitar)
  • Matt Hall (Kontrbas)
  • Ekin Cengizkan (Davul)
04.02.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Alper Yılmaz Trio
  • Ercüment Orkut (Piyano)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Volkan Öktem (Davul)
31.01.2015 22:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Çağıl Kaya | Bir Parça Ay Biraz Kuş
  • Çağıl Kaya (Vokal)
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Ercüment Orkut (Piyano)
  • Eylül Biçer (Gitar)
  • Apostolos Sideris (Kontrbas)
  • Ekin Cengizkan (Davul)
30.01.2015 22:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Melisa Kral Quintet
  • Melisa Kral (Vokal)
  • Serhan Erkol (Alto Saksofon)
  • Yiğit Özatalay (Piyano)
  • Ekin Bilgin (Kontrbas)
  • Mustafa Kemal Emirel (Davul)
29.01.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Tamer Temel Quintet
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Ercüment Orkut (Piyano)
  • Dave Allen (Gitar)
  • Matt Hall (Kontrbas)
  • Cem Aksel (Davul)
28.01.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Alper Yılmaz Trio
  • Ercüment Orkut (Piyano)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Volkan Öktem (Davul)
24.01.2015 22:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Başak Yavuz Music
  • Başak Yavuz (Vokal)
  • Barış Ertürk (Tenor Saksofon)
  • Serhan Erkol (Soprano Saksofon)
  • Adem Gülşen (Piyano)
  • Alper Yılmaz (Bas Gitar)
  • Ekin Cengizkan (Davul)
22.01.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Selen Gülün Trio
  • Selen Gülün (Piyano, Vokal)
  • Orhan Deniz (Bas Gitar)
  • Ediz Hafızoğlu (Davul)
21.01.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul İmer Demirer Trio
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Matt Hall (Kontrbas)
  • Deniz Dündar (Davul)
16.01.2015 22:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Bilal Karaman Quintet
  • Barış Ertürk (Tenor Saksofon)
  • Adem Gülşen (Piyano)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Baran Say (Kontrbas)
  • Erdem Göymen (Davul)
15.01.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Tamer Temel Trio
  • Tamer Temel (Tenor Saksofon)
  • Ercüment Orkut (Piyano)
  • Volkan Öktem (Davul)
14.01.2015 20:00 Mitanni Jazz Cafe İstanbul Dave Allen Quartet
  • Serkan Özyılmaz (Piyano)
  • Dave Allen (Gitar)
  • Matt Hall (Kontrbas)
  • Cem Aksel (Davul)
Toplam 360 kayıt bulundu.