Tamirane (Uniq) konserleri

Tamirane (Uniq)

Durumu
Bu mekan artık caz performanslarına ev sahipliği yapmıyor.
Tipi
Restoran
Şehir
İstanbul
Kuruluş Tarihi
01.03.2015
Adresi
Uniq İstanbul AVM, Huzur Mahallesi, Maslak Ayazağa Caddesi, No: 4C/109, 34396, Şişli, Sarıyer, İstanbul
Mekan sayfasına git
Toplam 213 kayıt bulundu.
Tarih Saat Mekan Şehir Festival Konser İsmi Sanatçılar
23.02.2020 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Pelin Erdoğdu Trio
  • Pelin Erdoğdu (Vokal)
  • Barış Kelebek (Gitar)
  • Atakan Kotiloğlu (Bas Gitar)
16.02.2020 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Nilay Tezsay ile Çocuk Caz
  • Nilay Tezsay (Vokal)
  • Nükhet Öztürk (Trompet)
  • Tümer Uluçınar (Gitar)
  • Tuna Topayan (Kahon)
09.02.2020 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Ukulele Jazz Project with Sanat Deliorman and Erkin Soylu
  • Sanat Deliorman (Vokal)
  • Erkin Soylu (Ukulele)
02.02.2020 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul İmge Mıngıroğlu Duo
  • İmge Mıngıroğlu (Vokal)
  • Mustafa Savaş Coşkun (Gitar)
26.01.2020 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Sibel Demir, Uraz Kıvaner Duo
  • Sibel Demir (Vokal)
  • Uraz Kıvaner (Piyano)
19.01.2020 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Elif Çohaz Trio
  • Elif Çohaz (Vokal)
  • Barış Kelebek (Gitar)
  • Oğulcan Akça (Bas Gitar)
12.01.2020 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Pelin Erdoğdu Trio
  • Pelin Erdoğdu (Vokal)
  • Barış Kelebek (Gitar)
  • Oğuz Alp Erdoğmuş (Kontrbas)
05.01.2020 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Şenay Ocak Trio
  • Şenay Ocak (Vokal)
  • Yahya Dai (Tenor Saksofon)
  • Önder Focan (Gitar)
29.12.2019 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul İrem Arslan Trio
  • İrem Arslan (Vokal)
  • Efe Artun Yüksel (Gitar)
  • Oğuz Alp Erdoğmuş (Kontrbas)
22.12.2019 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul İmge Mıngıroğlu Duo
  • İmge Mıngıroğlu (Vokal)
  • Mustafa Savaş Coşkun (Gitar)
15.12.2019 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Hale Bektaşoğlu Trio
  • Hale Bektaşoğlu (Vokal)
  • Efe Artun Yüksel (Gitar)
  • Oğulcan Akça (Bas Gitar)
08.12.2019 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Fulya Akça Trio
  • Fulya Akça (Vokal)
  • Yahya Dai (Tenor Saksofon)
  • Uraz Kıvaner (Piyano)
01.12.2019 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Göksu Sandıkçı Trio
  • Göksu Sandıkçı (Vokal)
  • Efe Gazi (Trompet)
  • Erkan Zeki Ar (Gitar)
24.11.2019 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Nilay Tezsay ile Çocuk Caz
  • Nilay Tezsay (Vokal)
  • Nükhet Öztürk (Trompet)
  • Tolga Vural (Gitar)
  • Tuna Topayan (Kahon)
17.11.2019 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Yeşim Kılıç Trio
  • Yeşim Kılıç (Vokal)
  • Efe Artun Yüksel (Gitar)
  • Anıl Deniz (Kontrbas)
10.11.2019 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Dilek Yılmaz Trio
  • Dilek Yılmaz (Vokal)
  • Hakan Kamalı (Gitar)
  • Kadir Akyol (Bas Gitar)
03.11.2019 13:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Elif Çohaz Trio
  • Elif Çohaz (Vokal)
  • Gizem Ekizoğlu (Piyano)
  • Oğulcan Akça (Bas Gitar)
27.10.2019 15:00 Tamirane (Uniq) İstanbul İmge Mıngıroğlu Duo
  • İmge Mıngıroğlu (Vokal)
  • Mustafa Savaş Coşkun (Gitar)
20.10.2019 15:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Gülce Altunel Trio
  • Gülce Altunel (Vokal, Trompet)
  • Barış Kelebek (Gitar)
  • Oğuz Alp Erdoğmuş (Kontrbas)
13.10.2019 15:00 Tamirane (Uniq) İstanbul Bîdar Trio
  • Deniz Felder (Tenor Saksofon)
  • Bîdar (Tuşlu Çalgılar, Vokal)
  • Durul Canberk İres (Gitar)
Toplam 213 kayıt bulundu.