Bilal Karaman konserleri

Bilal Karaman

Durumu
Türkiye'de aktif
Ana Enstrümanı:
Gitar
Yaşadığı Yer:
Türkiye, İstanbul
Müzisyen sayfasına git
Toplam 227 kayıt bulundu.
Tarih Saat Mekan Şehir Festival Konser İsmi Sanatçılar
30.04.2013 21:00 Aya İrini Müzesi İstanbul Uluslararası Caz Günü Küresel Konseri (International Jazz Day Global Concert)
  • Al Jarreau (Vokal)
  • Dianne Reeves (Vokal)
  • Ruben Blades (Vokal)
  • Milton Nascimento (Vokal)
  • Joss Stone (Vokal)
  • Hugh Masekela (Vokal, Trompet)
  • Wayne Shorter (Tenor Saksofon, Soprano Saksofon)
  • Branford Marsalis (Tenor Saksofon)
  • Igor Butman (Tenor Saksofon)
  • Liu Yuan (Tenor Saksofon)
  • Terence Blanchard (Trompet)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Anat Cohen (Klarnet)
  • Hüsnü Şenlendirici (Klarnet)
  • Dale Barlow (Flüt)
  • Herbie Hancock (Piyano)
  • John Beasley (Piyano)
  • George Duke (Piyano)
  • Robert Glasper (Piyano)
  • Ramsey Lewis (Piyano)
  • Keiko Matsui (Piyano)
  • Eddie Palmieri (Piyano)
  • John McLaughlin (Gitar)
  • Lee Ritenour (Gitar)
  • Joe Louis Walker (Gitar)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Jean-Luc Ponty (Keman)
  • Marcus Miller (Bas Gitar)
  • Esperanza Spalding (Bas Gitar, Vokal)
  • Ben Williams (Bas Gitar)
  • James Genus (Bas Gitar)
  • Terri Lyne Carrington (Davul)
  • Vinnie Colaiuta (Davul)
  • Pedrito Martinez (Perküsyon)
  • Zakir Hussain (Tabla)
13.04.2013 21:30 Zorlu PSM, Drama Sahnesi (Turkcell Platinum Sahnesi) İstanbul Gipsy Swing Band featuring Pierre Blanchard - Elif Çağlar
  • Elif Çağlar (Vokal)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Erhan Erbelger (Gitar)
  • Pierre Blanchard (Keman)
  • Baran Say (Kontrbas)
07.03.2013 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Bilal Karaman
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Yurdal Çağlar (Gitar)
  • Abdullah Şakar (Bas Gitar)
  • Yinon Muallem (Perküsyon)
08.02.2013 19:30 ODTÜ KKM Kemal Kurdaş Salonu Ankara Ankara Caz Festivali Bilal Karaman - Patika
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Yurdal Çağlar (Gitar)
  • Abdullah Şakar (Bas Gitar)
  • Yinon Muallem (Perküsyon)
31.01.2013 22:00 Nublu İstanbul İstanbul Elif Çağlar & Bilal Karaman Duo
  • Elif Çağlar (Vokal)
  • Bilal Karaman (Gitar)
18.01.2013 22:30 Nardis Jazz Club İstanbul Gustav Lundgren, Bilal Karaman Group
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Gustav Lundgren (Gitar)
  • Baran Say (Kontrbas)
16.01.2013 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Jazz Open Mic - 5. Sezon - Ocak ayı
  • Elif Çağlar (Vokal)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Baran Say (Kontrbas)
  • Onur Alatan (Davul)
12.12.2012 22:00 Nublu İstanbul İstanbul Bilal Karaman Trio
  • Bilal Karaman (Gitar)
03.10.2012 19:00 Akbank Sanat Konser Salonu İstanbul Akbank Caz Festivali Snow Owl 5tet
  • Marcio Tubino (Tenor Saksofon)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Juan Garcia-Herreros (Bas Gitar)
  • Stoyan Yankoulov (Davul)
  • Roberto Quintero (Perküsyon)
11.07.2012 22:30 Salon İKSV İstanbul İstanbul Caz Festivali Bilal Karaman featuring Lars Danielsson
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Lars Danielsson (Kontrbas)
05.07.2012 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu İstanbul İstanbul Caz Festivali The Istanbul Project - Marcus Miller and Friends featuring Burhan Öçal, Okay Temiz, Hüsnü Şenlendirici, İmer Demirer, Bilal Karaman
  • Alex Han (Alto Saksofon, Soprano Saksofon)
  • İmer Demirer (Trompet)
  • Patches Stewart (Trompet)
  • Hüsnü Şenlendirici (Klarnet)
  • Federico Gonzalez Pena (Piyano)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Adam Agati (Gitar)
  • Marcus Miller (Bas Gitar, Bas Klarnet)
  • Louis Cato (Davul)
  • Okay Temiz (Perküsyon)
  • Burhan Öçal (Darbuka)
26.05.2012 22:30 Nardis Jazz Club İstanbul Dilek Sert Erdoğan vs. Bilal Karaman
  • Dilek Sert Erdoğan (Vokal)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Ferhat Hasanoğlu (Bas Gitar)
  • Alp Ertung (Davul)
16.05.2012 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Bilal Karaman Gypsy Band featuring Pierre Blanchard
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Jaime Fernandez (Gitar)
  • Pierre Blanchard (Keman)
  • Baran Say (Kontrbas)
31.03.2012 22:30 Nardis Jazz Club İstanbul Dilek Sert Erdoğan vs. Bilal Karaman
  • Dilek Sert Erdoğan (Vokal)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Ferhat Hasanoğlu (Bas Gitar)
  • Alp Ertung (Davul)
18.02.2012 22:30 Nardis Jazz Club İstanbul Dilek Sert Erdoğan vs. Bilal Karaman
  • Dilek Sert Erdoğan (Vokal)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Ferhat Hasanoğlu (Bas Gitar)
  • Alp Ertung (Davul)
15.02.2012 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Bilal Karaman - Bahane
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Baran Say (Kontrbas)
  • Derin Bayhan (Davul)
21.01.2012 22:30 Nardis Jazz Club İstanbul Dilek Sert Erdoğan vs. Bilal Karaman
  • Dilek Sert Erdoğan (Vokal)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Ferhat Hasanoğlu (Bas Gitar)
  • Alp Ertung (Davul)
15.12.2011 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Bilal Karaman - Bahane
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Baran Say (Kontrbas)
  • Derin Bayhan (Davul)
11.11.2011 22:30 Nardis Jazz Club İstanbul Dilek Sert Erdoğan vs. Bilal Karaman
  • Dilek Sert Erdoğan (Vokal)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Ferhat Hasanoğlu (Bas Gitar)
  • Alp Ertung (Davul)
06.10.2011 21:30 Nardis Jazz Club İstanbul Bilal Karaman - Bahane
  • Çağrı Sertel (Piyano)
  • Bilal Karaman (Gitar)
  • Baran Say (Kontrbas)
  • Ediz Hafızoğlu (Davul)
Toplam 227 kayıt bulundu.